Spędź wspaniałe wakacje w Tunezji

 
Tunezja to nie tylko piękne plaże, gwarantowana pogoda, afrykańskie słońce, egzotyka oraz piękne krajobrazy dla chcących przeżyć niezapomniane wczasy w Tunezji gwarantowane przez najlepsze hotele Tunezja.
 
Tunezja to również niezwykle barwna historia, zachowana w licznych zabytkach wielu epok. Tunezja to wielowiekowa kultura, niezwykła tolerancja mieszkańców i ich życzliwe nastawienie do turystów przyjeżdżających na wakacje z innych krajów.

Tunezja znana jest również z rozbudowanej i atrakcyjnej bazy turystycznej. Hotele w Tunezji zapewniają wysoki poziom usług. Wiele z nich jest niedawno wybudowanych lub wyremontowanych. Hotele Tunezja odznaczają się wysokim standardem nawet w przypadku oficjalnie niżej klasyfikowanych hoteli.

Najważniejsze turystyczne kurorty Tunezji to Monastir, Hammamet, Skanes, Sousse i oczywiście wyspa Djerba.

Monastir, uznawany za jeden z najpiękniejszych tunezyjskich kurortów, powstały z małej wioski. Monastir to piękne, rozległe plaże, bardzo wygodne położone hotele w Monastir czynią to miejsce niemalże idealnym wakacje w Tunezji. W Monastir znajduje się międzynarodowy port lotniczy. Hotele w Monastir są bardzo zróżnicowane zarówno nowoczesne jak i orientalne, tanie i bardzo ekskluzywne, więc każdy może spędzić wspaniałe wakacje w Tunezji w Monastir. 

Skanes. Dla chcących wypocząć w mniej hucznym, mniej obleganym przez turystów kurorcie w Tunezji, polecić można z pewnością kurort SkanesSkanes daje idealne warunki do wypoczynku wakacyjnego dla osób chcących zaznać nieco spokoju jak również dla rodzin z dziećmi, które planują wakacje w Tunezji. Bliskość tętniącego życiem Monastiru zapewnia liczne atrakcje również dla chcących spędzić wczasy w Tunezji w Skanes.

Hammamet to najstarszy kurort w Tunezji, najbardziej wysunięty w kierunku północnym w stronę Europy. Hammamet leży 140km od Sycylii. Znajdziemy tutaj liczne orientalne kafejki, słynne ogrody kwiatowe, szerokie plaże. Hammamet to kraina pachnącego jaśminu i hibiskusa. Do Hammamet przybywali na wakacje europejscy milionerzy już w latach dwudziestych minionego wieku i właśnie tutaj spędzali wczasy w Tunezji.

Sousse, trzecie co do wielkości miasto w Tunezji, łączy w sobie współczesność arabską oraz bogatą historię i prężnie działający przemysł turystyczny. Atrakcją Sousse jest z pewnością dwukilometrowy mur obronny o wysokości ośmiu metrów oraz stary Wielki Meczet w centrum SousseSousse to również nowoczesne miasto z przemysłem oraz turystyką. Hotele w Sousse gwarantują niezapomniane wakacje w Tunezji.

Djerba to największa wyspa Tunezji. Dla spędzających wczasy w Tunezji, którzy decydują się opuścić chociaż na moment luksusowy hotel i poszukać trochę tunezyjskiej historii, Djerba oferuje liczne ślady przeszłości w postaci zabytków oraz historycznych pamiątek, między innymi ruiny Meninx – starożytnej osady założonej jeszcze przez Fenicjan.