Warszawa-Berlin

Jednym z najbardziej popularnych tras turystycznych między Polską i Niemcami, oczywiście, jest trasa między dwoma stolicami Warszawą i Berlinem. Najtańszy sposób poruszania się wybrać autobus, każdy dzień istnieje kilka prostych przesyłek między miastami, czas przejazdu autobusu na trasie o długości około 600 km wynosi od 8 do 10 godzin, w zależności od tego, jakie inne miasta są zawarte w trasę.

Podczas jazdy z Warszawy do Berlina, masz więcej wyjazdu na stacjach punktach, aby wybrać najbardziej rozpowszechnionych wylotu lokalizacja-Zachodniego dworca autobusowego, ale masz również odjazd z przystanku autobusowego na Marymont metra i przystanku Młociny stacja kolejowa, większość wyjazdów dysk tylko z jednej z tych 3 miejsce, więc sprawdź lokalizację na mapie, zanim kupisz bilet. W końcu w złym miejscu wyjazdu, najprawdopodobniej, będzie to oznaczać, że przegap autobus. W dodatku do dworca autobusowego i przystanków w mieście, masz również niektóre przesyłki, które mogą być usiedli na Warszawskim lotnisku imienia Fryderyka Chopina.

Jeśli podróżujesz w przeciwnym kierunku z Berlina do Warszawy, masz również więcej miejsca wylotu, aby wybrać między, większość wszystkie autobusy wylotem z Hamburg AM (przystanek autobusowy na wieży) lub w wole rano zoo (przystanek Autobusowy w pobliżu ogród zoologiczny w Berlinie), tak i tutaj ważne jest, aby zwrócić uwagę przy zakupie biletu. Obecnie żaden z autobusów w kierunku Warszawy nie przejechać przez jeden z portów lotniczych Berlina.

Добавить комментарий