Porady na przetrwanie w długich podróży autobusowych w Europie

W ciągu ostatnich kilku miesięcy jestem coraz bardziej polegał na tanich autobusy Europy, aby dostać się z miejsca docelowego A do miejsca B, i prawie każda podróż była udana jak dla mojego budżetu, jak i dla wygody podróży.

Oto moje porady na przetrwanie w długich podróży autobusowych w Europie!

1. Się ubrać

To chyba najważniejsza rada, bo jeśli jest zbyt gorąco lub za zimno na swojej drodze to będzie bardzo trudno zmienić ubranie i prosić, aby uzyskać swój bagaż z ładowni nie sprawi, że będziesz się najlepszymi przyjaciółmi z kierowcą.

Są dwie rzeczy, które zawsze powinny nosić … wygodny sweter i ciepły szalik! Nawet w środku lata będą one przydatne jak klimatyzacja często może zamienić się w autobusie w zestaw z mrożonych. Mówiąc to, najlepiej ubierać się warstwami, aby można rozebrać je jeden po drugim, jeśli jesteś trochę lepkie.

2. Posłuchaj podcastów

Po pierwsze są wolne! A po drugie, jest wybór … podróże, rozwój osobisty, komedia, aktualności, historia. Dosłownie wszystko, co warto posłuchać, można znaleźć w Apple Store i pobrać bezpośrednio na swój iPod.

3. Czytać książki

Cóż, z zegarem, aby zabić autobusem oto twoja szansa! Weź preloved czytać na giełdzie książek w swoim hostelu, lub pobrać kilka różnych opcji dla Twojego Kindle, przed wyruszeniem w drogę. Przysięgam na mojego Kindle, jak jest to o wiele łatwiejsze, niż nosić ze sobą ładunek książek, i tak wiele wspaniałych tytułów teraz można znaleźć za darmo.

4. Nauczyć się języka

To znaczy, że nie będziesz uczyć się nowego języka przez 10 godzin. Zwłaszcza, jeśli nie czytać i słuchać cię do tej pory! Ale na pewno można dostać w pewnym praktyce zanim przyjedziesz na Twoje kolejne zadanie.

Jeśli masz smartfona, Duolingo-twój nowy najlepszy przyjaciel do nauki języka. Staram się wykorzystać każdy dzień, aby poprawić mój francuski, i to naprawdę pomaga! Jedyna część aplikacji, których nie można używać w autobusie, to sprawdzania poprawności języka mówionego, ponieważ prawdopodobnie irytujesz wielu ludzi w wierszach wokół ciebie! Ale można słuchać i czytać praktyka teraz.

5. Jeszcze kilka przydatnych porad

  • Upewnij się, aby nosić tkaniny i ręce sanitiser … uwierzcie mi, że toalety nie będzie 5*
  • Połowa autobusu ma tendencję do oferowania najbardziej wygodne miejsce, z mniejszą ilością światła padającego z przodu, jeśli chcesz spać, i mniej trudny niż z tyłu!
  • Weź jedzenie! Nie mogę podkreślić, to wystarczy! Niektóre firmy autobusowe nie zatrzyma, dlatego bardzo ważne jest, aby nieśli ze sobą dużą butelkę wody i wiele przekąsek, aby utrzymać się w ruchu. Ja zawsze znajduję sushi, owocowy garnek, kanapkę, snack bar i kilka paczek chipsów. Tylko uważaj, jak niewiele firm pozwalają podjąć gorące jedzenie lub alkohol, więc upewnij się, że sprawdzasz zasady

Добавить комментарий