Najlepsze porady autobus podróży

Podczas podróży na wszelkie odległości autobusem istnieje kilka rzeczy – logistyka – planowanie z wyprzedzeniem, aby zrobić Swoją podróż, jak to możliwe. Coraz więcej ludzi skaczą na autobus doświadczenie, i dla grup, które chcą podróżować w różne miejsca, zainteresowania – nowoczesny wybór luksusowy czarter autobus tours zyskuje na popularności z wielu powodów.

Zapomnij o wszystkich kłopotach na lotnisku, osobistych podróży samochodem i kolejowych ograniczeń podczas podróży pociągiem. Zamiast tego autobusy pozwalają zobaczyć krajobraz, przyjąć to wszystko, i być podłączone do środowiska każdą minutę wycieczki. Twoja grupa może również z wyprzedzeniem zaplanować mini-wycieczki w ciekawe miejsca po drodze, a następnie łatwo wrócić na główną drogę, aby kontynuować podróż.

Należy pamiętać, że te 5 porad autobus podróży:

1. Czuj się dobrze – nosić tę wygodną, przyjemną kombinację, która ma jakiś pokój do manewru i nie będzie zmarszczek. Nie zapomnij o swoje nogi. Zalecane jest lekka i elastyczna, buty.

2. Dobrze się bawić – to jest wielki, aby spotkać innych ludzi i edukować pasażera pasażerskich połączeń, ale w długiej podróży, może być okres trwałości dla tego udziału. Możesz tak wiele mówić! Dlatego weź ze sobą książkę, którą chcesz przeczytać, i muzykę, która będzie soundtrack podróży. Można również pobrać filmy i wideo z góry i wpływ temu i przeglądać je, jak chcesz. Wielu nowoczesne, luksusowe czartery turystyczne autobusy wyposażone są systemami rozrywkowymi. Można wcześniej sprawdzić, jakie rozrywki funkcje będą dostępne w twoje dni podróży. Oprócz tego, zabierz ze sobą ulubione ręczne urządzenie, aby dać ci więcej możliwości, ponieważ producenci mil dryfować.

3. Rozgość się – wiele nowych autobusy dalekobieżne mają pluszowe fotele, zagłówki i fotele. Można poprawić to doświadczenie, przynosząc z sobą ból głowy poduszkę, wsparcie dla szyi i dobry lekki koc, aby owinąć wokół ciebie. Wyobraź sobie, że jesteś w swoim ulubionym fotelu w domu(koty i psy nie są dozwolone)!

4. Jedzenie / jedzenie / jedzenie – jedzenie sprawia, że czas iść szybko i daje małe różniczkowe obsługi, patrzeć do przodu k. podczas długiej wycieczki autobusem będą zaplanowane na przystanku w restauracji do posiłków i korzystania z pomieszczeń do wypoczynku. Ale dla in-between tych przystanków można utrzymać worek żywności sztuczek, aby zachować zajęty i zabiegany. Istnieje wiele opcji zasilania podróży, od zdrowej energii bar przekąski tandetne cukierki i wybór ciastek. Napoje również dobrze podróżują. Niemniej jednak, zaleca się, aby nie przecinały linię i nie wyciągali pozostały kawałek trzydniowym starej wywarze z pizzy pepperoni – twój nowy kumpel na następnym miejscu może nie chcieć się obudzić od ich 50-мильного snu do tego kulinarne doznania węchowe!

5. Bądź szczęśliwy – po prostu, prawda? Udać się w fascynującą podróż-pozbyć się wszystkich swoich zmartwień i trosk. Stres w codziennym życiu, i żyć w tej chwili. To nie wygląda na to, że wszyscy mamy możliwość podróżować każdego dnia, i zmiana otoczenia tak często jest najlepszym lekarstwem, aby rozpocząć nowy pomysł lub kierunek w swoim życiu. Być społecznym przynosi obecnie najlepsze w każdym-i przenieść do grupy pozwala na wiele możliwości doświadczyć wielkiego komandytowa z swoimi towarzyszami!

Добавить комментарий