Austria narty – promocje w Kappl i See

Kappl i See to rodzinne ośrodki narciarskie w Austrii, w których sezon zimowy zaczyna się na początku grudnia. Na jakie atrakcje można liczyć w tym roku?

Oczywiście na dobrze utrzymane trasy narciarskie, promocyjne oferty pobytu dla całych rodzin (tańsze noclegi, karnety Ski Hit) oraz na absolutną nowość – pierwszy na świecie stok przystosowany dla zjeżdżania na zibobie, czyli jednoosobowym, wyprofilowanym siedzisku do jazdy po śniegu. W Kappl i See wydłuża się także dzień na stoku. Pierwsze wyciągi startują wcześnie rano, a dodatkowe atrakcje zimowe gwarantuje specjalny pakiet rodzinny przygotowany przez Sunny Mountain. Te wszystkie atrakcje dla tych którzy wybrali opcję zimową Austria Narty.

Ośrodek Kappl-Dias uznawany jest na jeden z najładniejszych terenów w całym regionie Silvretta. Infrastruktura turystyczna przygotowana jest na wysokim poziomie, do tego organizatorzy dbają o to, aby turyści w każdym wieku nie zaznali nudy podczas swoich zimowych wakacji. Na stokach wytyczono łącznie 40 kilometrów nartostrad, a turystów obsługuje dziesięć wyciągów. Do tego dochodzi jeszcze funpark, przeznaczony głównie dla jeżdżących na snowboardzie. Trasy przeznaczone są dla osób początkujących oraz dla zaawansowanych narciarzy. W poniedziałki kolejki Dias, Ablitt i Ablittkopf uruchamiane są wcześniej, bo o ósmej rano. Ponadto, posiadacze skipassu mogą przedłużyć swój pobyt na stoku o godzinę dłużej za darmo.

Trasa do jazdy zibobem ma 350 metrów, jest pełna zakrętów, a w tym samym czasie z góry mogą zjeżdżać jednocześnie cztery osoby. Początek trasy znajduje się tuż przy restauracji Sunny Mountain. Z powrotem na górę można się dostać za pomocą magicznego dywanika. Goście, którzy korzystają z noclegów firmowanych przez Sunny Mountain mogą zjeżdżać na zibobie dowolną ilość razy zupełnie za darmo.

Obiekty noclegowe w Kappl i See chętnie widzą u siebie rodziny z dziećmi i całe ośrodki są przystosowane pod kątem najmłodszych turystów. W cenę noclegu wliczona jest opieka przedszkolna, a wszystkie dzieci, które właśnie przyjechały do ośrodka, otrzymują od maskotki parku rozrywki mały prezent. Park rozrywki obejmuje między innymi wielki plac zabaw, snieżną jaskinię, karuzelę i tor do tubingu.

Ski Hit Pass to karnet obowiązujący na terenie See. Gwarantuje on na przykład naukę jazdy na nartach karvingowych, serwis nart czy darmowe testowanie najnowszego sprzętu sportowego. Raz w tygodniu dostępny jest także stok do nocnej jazdy na nartach lub sankach.

Добавить комментарий